Звернення ГМ “ОПОРА” до батьків вступників зарахованих на місця державного замовлення

Шановні батьки!

Ваша дитина зарахована на місце державного замовлення з єдиної причини – тому що вона продемонструвала наполегливість у навчанні та високий рівень знань.

Вимоги представників адміністрації вищого навчального закладу, де навчатиметься Ваша дитина, надати «спонсорську допомогу», «добровільний внесок», іншу матеріальну пожертву є протиправними.

ГМ “ОПОРА” закликає Вас не сплачувати такі «внесків» і готова надати Вам повну юридичну та інформаційну підтримку у разі виникнення таких непорозумінь: і зараз, коли від Вас можуть вимагати сплати коштів, і потім – якщо Ви відмовитеся їх сплачувати.

Пам’ятайте, Ваша дитина вступила власними силами на місце державного замовлення і Ви нікому не повинні за це «віддячувати». Будьте вдячними лише собі – за те, що виховали талановитого студента чи студентку, і своїй дитині – яка спромоглася з-поміж багатьох інших претендентів вибороти собі місце у престижному навчальному закладі.

У разі виникнення такого роду негараздів рекомендуємо Вам негайно звернутися до представників ГМ “ОПОРА” у Чернівецькій області за підтримкою:

телефоном: 063 616 04 81, або електроною поштою: chernivtsi@opora.org.ua, або y.khorunzhiy@opora.org.ua