В Чернівецькій області здійснюватиметься громадський контроль за Вступною кампанією 2011

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА 30 травня в приміщені “Українського народного дому” провело семінар для громадських спостерігачів із зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на тему «Громадський моніторинг зовнішнього незалежного оцінювання» та «Права та обов’язки організаторів ЗНО». У тренінгу взяли участь 25 людини, які зголосились бути громадськими спостерігачами за ЗНО-2011.


Як зазначив координатор проекту в Чернівецькій області Юрій Хорунжий: ”Ми забезпечили спостерігачів необхідною інформацією про проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також вичерпним інструктажем щодо прав та обов’язків спостерігачів. Кожен зареєстрований спостерігач отримає іменне посвідчення, видане Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти».


Громадські спостерігачі від ГМ ОПОРА будуть присутні у пунктах тестування (в коридорах та аудиторіях, де абітурієнти писатимуть тести), спілкуватимуться з відповідальними за пункт тестування та інструкторами, слідкуватимуть за дотриманням правил та процедур ЗНО учасниками та персоналом.
Загалом спостерігачами Громадянської мережі Опора в Чернівецькій області буде здійснено 30 спостережень протягом всієї кампанії Зовнішнього незалежного оцінювання та в середньому покрито 50% пунктів тестування.

Чернівецьке представництво Громадянської мережі Опора інформуватиме журналістів та громадськість про проведення кампанії Зовнішнього незалежного оцінювання 2011 та повідомляти про порушення виявлені в процесі спостереження.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 063 616 04 81 та електронною адресою chernivtsi@opora.org.ua.