Затримано за хабар відповідального секретаря приймальної комісії одного з ВНЗ м. Чернівці

На офіційному інтернет-сайті Прокуратури Чернівецької області з’явилась інформація про те, що сьогодні 30 серпня 2011 року Шевченківською районною прокуратурою м. Чернівців було затримано відповідального секретаря приймальної комісії одного із Чернівецьких ВНЗ, який нібито, отримав хабар за зарахування абітурієнта.

Чернівецьке представництво Громадянської Мережі ОПОРА, яке здійснює спостереження за вступною кампанією, спробувало розібратись в даній ситуації. Громадський спостерігач ГМ ОПОРА звернувся до ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Степана Мельничука з приводу даної ситуації. З розмови було отримано інформацію, що сьогодні було затримано відповідального секретаря приймальної комісії ЧНУ імені Юрія Федьковича, а саме Холодницького Василя Федоровича. Також вдалось дізнатись, що працівники прокуратури провели обшук робочого місця Василя Федоровича та вилучили ряд документів. За непідтвердженою інформацією справа стосується абітурієнта, який вступав на юридичний факультет університету.

З повідомлення прес-служби Чернівецької обласної прокуратури: «З0 серпня 2011 року працівниками прокуратури Шевченківського району м. Чернівців спільно з працівниками ДСБЕЗ УМВС України в Чернівецькій області затримано відповідального секретаря приймальної комісії одного з чернівецьких вищих навчальних закладів, який отримав хабара в розмірі 800 євро за зарахування абітурієнта до вузу. Стосовно відповідального секретаря порушена кримінальна справа за ч.3 ст.368 (одержання хабара шляхом вимагання). Його затримано в порядку ст.115 КПК України, проводяться першочергові слідчі дії.

Інформація:

Громадянська мережа ОПОРА – незалежна, неурядова, позапартійна всеукраїнська організація, спрямована на активізацію громадян. З моменту заснування в 2005 році ОПОРА служить інтересам суспільства шляхом успішного впровадження громадських ініціатив у таких сферах, як житлово-комунальне господарство, освіта, вибори, громадський контроль.

Контактна особа: Микола Костинян – 097 195 84 10, chernivtsi@opora.org.ua

З повагою

прес-секретар

Чернівецького представництва

Громадянської мережі ОПОРА                                                    Юрій Хорунжий