Запрошуємо на спостереження за ЗНО у 2012 році

Громадянська мережа ОПОРА оголошує відбір громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році. Вже декілька років поспіль спостерігачі ОПОРИ надають оцінку процесу перевірки знань, відслідковуючи дотримання нормативних процедур, які регулюють проведення незалежного оцінювання знань як учасниками ЗНО, так і персоналом пунктів тестування. Разом з тим, проводячи громадське спостереження по всій Україні, ми сприяємо забезпеченню рівних умов для всіх учасників оцінювання – від столиці до маленького районного містечка.

Громадське спостереження за процедурами ЗНО передбачає присутність спостерігача у пункті тестування на всьому етапі перевірки знань, а також під час пакування бланків відповідей до відповідних контейнерів. Після закриття пункту тестування громадський спостерігач повинен надіслати на опорівський сервер sms-звіт та отримати протокол про завершення процесу перевірки знань.

Нагадуємо, громадськими спостерігачами можуть бути особи, які досягли 18-річного віку, успішно пройшли навчальний тренінг та отримали посвідчення Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. З основними нормативними документами, що регулюють процес підготовки та проведення ЗНО у 2012 р., а також Положенням про громадський контроль можна ознайомитися за цими посиланнями:

Зареєструватися для спостереження за ЗНО можна до 18:00 07 травня 2012 р. У разі виникнення додаткових питань звертайтеся за тел. +38(063)-628-67-72 або електронною скринькою: g.sorochan(at)opora.org.ua (прохання вказувати тему листа ZNO).

ЧОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» не передаватиме Ваші дані третім особам без Вашої на те згоди. Для проходження реєстрації необхідно заповнити анкету: