За березень чернівецькі мажоритарники у Верховній Раді написали сім проектів

В березні 2015 року в парламенті відбулось 12 пленарних засідань, за час яких народні обранці мажоритарних округів Чернівецької області напрацювали один проект закону, шість проектів постанов та 11 депутатських запитів. Такі дані аналізу діяльності мажоритарників з Чернівецької області станом 31 березня, які щомісячно проводить Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА на основі офіційних даних сайту Верховної Ради України та парламентського сайту ОПОРИ РАДА

Варто зауважити, що згаданий проект закону став першим у законотворчій діяльності депутата від 202 виборчого округу Івана Рибака, який тривалий час залишався єдиним мажоритарником області без зареєстрованих законопроектів. Тим часом народний депутат Микола Федорук став співавтором зареєстрованого законопроекту в перший же день свого депутатства у Верховній Раді нового скликання, Григорій Тіміш – на 12 день, Максим Бурбак став автором законопроекту на 34 і Іван Рибак – на 118 день.

Законодавча діяльність депутатів-мажоритарників Чернівецької області цього місяця стосувалась розширення критеріїв віднесення населених пунктів до категорії гірських, зміни меж одного міста Хмельницької та перейменування ряду сіл Сумської та Львівської областей. Результатом роботи над тематикою гірських населених пунктів став відповідний законопроект Івана Рибака, а результатом роботи над перейменуванням та зміною меж – співавторство Миколи Федорука у шести проектах постанов.

Сім з 11 депутатських запитів були адресовані Кабміну та стосувались переважно фінансування. Мова в запитах йшла про виділення коштів на добудову перинатального центру у Чернівецькій області; фінансування будівництва очисних споруд, газопроводу та берегозахисної дамби у місті Вижниця; фінансування ремонтних та будівельних робіт автодороги загального користування місцевого значення; включення у перелік інвестиційних програм фонду регіонального розвитку добудову шкіл в селах Йорданешти, Тернавка та Рідківці; сприяння у реставрації покрівлі пам’ятки архітектури у селі Топорівці; надання допомоги у ендопротезуванні громадянки Наталі Голяк. Інші чотири були направлені до різних міністерств, відомств та місцевих органів управління й стосувалися передачі об’єкта державної власності “Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Юність” у комунальну власність, встановлення “зеленого” тарифу на електроенергію, завершення будівництва мосту на автодорозі у селі Маршинці.

Найбільше депутатських запитів у Григорія Тіміша – шість. Чотири запити підготував Іван Рибак, один – Максим Бурбак.

ДЕТАЛЬНИЙ ЗВІТ ПРО РОБОТУ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ-МАЖОРИТАРНИКІВ

Протягом березня Микола Федорук був присутній на усіх 12 пленарних засіданнях сесії Верховної Ради України. Про це свідчать дані як письмової, так і електронної реєстрації.

4 березня він став один із співавторів шести проектів постанов про перейменування чотирьох сіл Сумської області (Мельникове на Мельники, Поділки на Подільки, Кимличка на Кімличка, Галаєвець на Галаївець), одного села Львівської області (Прибілля на Ятвяги) та зміну й встановлення меж міста Дунаївці Хмельницької області.

Народний обранець виборчого округу 201 за місяць не підготував жодного депутатського запиту та тільки одного разу реєструвався на виступ, коли 19 березня під час обговорення внесення змін щодо розвідувальних органів України попросив передати слово одному з авторів законопроекту Сергію Пашинському.

Протягом березня кількість помічників народного депутата збільшилась з 11 до 13, 11 з яких працюють на громадських засадах.

Загалом з моменту набуття депутатства Микола Федорук долучився до написання восьми законопроектів, підготував два депутатські запити, шість разів виступав на пленарних засіданнях, голосував ″за″ 633 разів, ″проти″ – 2, утримувався одного разу, 85 разів не голосував та був присутній на усіх 40 пленарних засіданнях.

Народний депутат Іван Рибак протягом березня був присутній на усіх пленарних засіданнях, окрім останнього. Це можна прослідкувати з даних письмової та електронної реєстрації.
Народний депутат має в доробку перший зареєстрований законопроект. Він стосувався внесення змін щодо розширення критеріїв віднесення населених пунктів до категорії гірських та надання державних гарантій.

Окрім того протягом місяця депутатом від 202 виборчого округу було подано чотири депутатських запити. Три з них направлені Кабінету Міністрів України: від 6 березня щодо надання допомоги у ендопротезуванні громадянки Наталі Голяк; від 6 березня щодо необхідності вжиття невідкладних заходів, направлених на продовження фінансування відновлення ремонтних та будівельних робіт автодороги загального користування місцевого значення; від 20 березня щодо необхідності вжиття невідкладних заходів, направлених на продовження фінансування будівництва очисних споруд, будівництва газопроводу та відбудови берегозахисної дамби у місті Вижниця Чернівецької області. Інший депутатський запит від 20 березня був надісланий Фонду державного майна України та стосувався передачі об’єкта державної власності “Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Юність” у комунальну власність.

В активі Івана Рибака за березень п’ять виступів з місця: 2 березня щодо питання перевезення небезпечних вантажів та ліцензування пестицидів, агрохімікатів та їхній роздрібних продаж при обговоренні Проекту Закону про ліцензування певних видів господарської діяльності; 5 березня щодо підтримки фракції Блоку Петра Порошенка Проекту Закону про Рахункову палату у першому читанні; 18 березня щодо знаходження значної частини територій сіл під національними парками при обговоренні внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення норм, які передбачають звільнення від сплати земельного податку; 19 березня щодо підтримки змін до Закону України щодо служби у військовому резерві в особливий період, та звернення до першого заступника міністра юстиції із проханням узгоджувати кількісну інформацію при підготовці до доповідей ( при обговоренні внесення змін до законодавчих актів України щодо окремих правових аспектів поліпшення позицій України у рейтингу Doing Business).

Протягом березня кількість помічників Івана Рибака збільшилась з 19 до 29, 24 з яких працюють на громадських засадах.

Загалом протягом свого депутатства Іван Рибак написав один законопроект, підготував шість депутатських запитів, один з яких у співавторстві, дев’ять разів виступав на пленарних засіданнях, 556 разів голосував ″за″, 4 – ″проти″, 5 разів утримувався, 147 разів не голосував, був відсутній на 2 сесіях з 40 та ще 2 рази не здійснював електронної реєстрації.

Згідно даних письмової реєстрації Григорій Тіміш був присутній на усіх пленарних засіданнях, але не здійснив електронної реєстрації на вечірньому засіданні 5 березня.

Протягом місяця народний депутат не підготував жодного законопроекту та жодного разу не виступав. Але в активі обранця 203 виборчого округу є шість депутатських запитів. Три з них направлені на ім’я Кабінету Міністрів України – 6 березня щодо включення у перелік інвестиційних програм фонду регіонального розвитку побудову нового корпусу Рідківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького району Чернівецької області та об’єктів незавершеного будівництва: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Йорданешти Глибоцького району та учбового корпусу Тернавської загальноосвітньої школи Герцаївського району; 20 березня щодо сприяння у реставрації покрівлі пам’ятки архітектури у селі Топорівці Новоселицького району Чернівецької області “Іллінська церква, дзвіниця та мури”. Два депутатські запити стосувалися завершення будівництва мосту на автодорозі Т-26-06 у селі Маршинці Новоселицького району Чернівецької області й були надіслані 20 березня голові Чернівецької ОДА та Міністерству інфраструктури України. Останній запит був підготовлений 20 березня Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо встановлення “зеленого” тарифу на електроенергію.

За березень депутат-мажоритарник збільшив кількість помічників з 20 до 23, 19 з яких працюють на громадських засадах.

Загалом, з моменту отримання мандату Григорій Тіміш долучився до підготовки 4 законопроектів, 12 депутатських запитів, одного разу виступав на пленарному засіданні, 493 разів голосував ″за″, 6 – ″проти″, 11 разів утримувався, 69 – не голосував, 8 разів не був зареєстрований письмово та 7 – не здійснював електронної реєстрації.

Народний депутат від 204 виборчого округу Максим Бурбак був присутній на усіх пленарних засіданнях, про що свідчить письмова та електронна реєстрації.

Максим Бурбак не підготував протягом місяця жодного законопроекту та не виступав в парламенті. В активі депутата-мажоритарника один запит Кабінету Міністрів України від 20 березня щодо виділення коштів на добудову перинатального центру у Чернівецькій області.

Протягом березня кількість помічників народного депутата збільшилась з 9 до 13, 9 з яких працюють на громадських засадах.

Загалом, за всю каденцію Максим Бурбак долучився до підготовки трьох законопроектів, семи депутатських запитів, шість разів виступав в парламенті, 613 разів голосував ″за″, 2 – ″проти″, одного разу утримувався, 90 разів не голосував та був відсутній на 2 з 40 пленарних засідань.

Про діяльність народних депутатів-мажоритарників за минулі місяці можна дізнатись на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

Детальніше:
Владислав Баранський, 0669053642, v.baransky@opora.org.ua

1,956 comments

 1. You are so awesome! I do not suppose I’ve truly read something like that before. So nice to find somebody with a few genuine thoughts on this issue. Seriously.. thank you for starting this up. This website is one thing that is needed on the web, someone with a bit of originality!

 2. Wonderful article! This is the kind of info that are meant to be shared across the internet. Disgrace on the search engines for no longer positioning this publish higher! Come on over and visit my site . Thank you =)|

 3. Can I simply just say what a comfort to find someone who genuinely knows what they’re talking about on the net. You certainly know how to bring a problem to light and make it important. A lot more people should read this and understand this side of the story. I was surprised that you’re not more popular given that you most certainly possess the gift.

 4. Hello there, simply turned into aware of your blog thru Google, and found that it is truly informative. I am gonna be careful for brussels. I will appreciate in case you proceed this in future. Numerous folks can be benefited out of your writing. Cheers!|

 5. I’ve learn a few just right stuff here. Definitely value bookmarking for revisiting. I wonder how so much attempt you place to make one of these fantastic informative site.

 6. Terrific work! This is the type of information that should be shared around the internet. Disgrace on Google for no longer positioning this submit higher! Come on over and talk over with my web site . Thank you =)

 7. Pretty section of content. I just stumbled upon your website and in accession capital to assert that I get actually enjoyed account your blog posts. Anyway I will be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently quickly.

 8. The next time I read a blog, Hopefully it won’t fail me just as much as this particular one. After all, Yes, it was my choice to read through, but I truly thought you’d have something useful to say. All I hear is a bunch of crying about something you could fix if you weren’t too busy seeking attention.

 9. Good post. I learn something totally new and challenging on websites I stumbleupon on a daily basis. It’s always helpful to read through content from other authors and practice a little something from their web sites. |

 10. Wonderful goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you’re just extremely great. I really like what you’ve acquired here, certainly like what you’re saying and the way in which you say it. You make it entertaining and you still take care of to keep it wise. I cant wait to read much more from you. This is really a tremendous website.|

 11. I intended to create you the little word so as to thank you the moment again for your personal magnificent pointers you have discussed at this time. This has been really unbelievably generous with people like you to supply freely what exactly most people could have distributed for an electronic book to generate some money on their own, primarily now that you might have tried it if you ever wanted. These smart ideas additionally acted like the great way to fully grasp someone else have the identical keenness like mine to know the truth a whole lot more concerning this problem. I know there are some more enjoyable situations ahead for folks who scan your site.

 12. My spouse and i ended up being very more than happy when Michael managed to complete his homework while using the ideas he grabbed from your own site. It is now and again perplexing to just be handing out tips and hints that many the rest could have been trying to sell. And we all fully grasp we’ve got the website owner to be grateful to for this. The type of explanations you have made, the straightforward blog menu, the friendships you help instill – it’s most excellent, and it is facilitating our son in addition to us believe that the content is awesome, which is highly serious. Thanks for all!

 13. An interesting discussion is worth comment. I believe that you need to publish more on this subject matter, it may not be a taboo subject but typically people don’t discuss such subjects. To the next! All the best!!

 14. Hello there, I do think your website could be having internet browser compatibility problems. Whenever I take a look at your website in Safari, it looks fine however when opening in Internet Explorer, it has some overlapping issues. I just wanted to give you a quick heads up! Besides that, fantastic blog!

 15. I intended to put you this very little observation to be able to give thanks over again for all the remarkable techniques you’ve featured on this website. It is certainly open-handed of people like you to supply without restraint precisely what many individuals might have made available for an electronic book to help make some bucks for themselves, mostly considering the fact that you could possibly have done it if you wanted. Those basics as well served as a good way to be certain that someone else have the identical passion much like my personal own to know a whole lot more around this issue. I am certain there are several more pleasurable periods up front for people who read through your blog post.

 16. Heya i’m for the first time here. I came across this board and I find It truly useful & it helped me out much. I hope to give something back and help others like you aided me.

 17. Needed to post you the very small observation to finally thank you the moment again for your personal nice concepts you have shown on this site. It’s extremely open-handed with you to offer without restraint precisely what a number of people would’ve offered for sale as an e-book to get some money for their own end, even more so since you could possibly have tried it if you decided. These ideas additionally acted as a great way to know that many people have the same passion like my very own to understand great deal more regarding this matter. I am certain there are numerous more fun occasions ahead for individuals that look into your site.

 18. Good day! I just want to give a huge thumbs up for the great data you may have here on this post. I will probably be coming back to your blog for more soon.

 19. Oh my goodness! Incredible article dude! Thank you so much, However I am having problems with your RSS. I don’t understand why I can’t subscribe to it. Is there anybody getting identical RSS issues? Anyone that knows the answer can you kindly respond? Thanks!!

 20. I’m impressed, I must say. Seldom do I encounter a blog that’s both equally educative and interesting, and let me tell you, you have hit the nail on the head. The issue is something that not enough people are speaking intelligently about. I’m very happy that I found this in my hunt for something regarding this.

 21. Fantastic blog! Do you have any tips for aspiring writers? I’m hoping to start my own blog soon but I’m a little lost on everything. Would you advise starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many options out there that I’m completely confused .. Any recommendations? Cheers!|

 22. I like the valuable information you provide in your articles.
  I’ll bookmark your weblog and check again here regularly.
  I am quite sure I’ll learn many new stuff right here! Good luck
  for the next!

 23. I’m not sure exactly why but this blog is loading very slow for me. Is anyone else having this issue or is it a issue on my end? I’ll check back later on and see if the problem still exists.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *