Виборча комісія на Калічанці оголосила перерву в засіданні, порушивши закон

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, на засіданні виборчої комісії дільниці №447 по вулиці Білоруській, 77 в Чернівцях оголошено перерву. Переривати засідання після закінчення голосування не передбачено законом.

В коментарі ОПОРІ голова комісії Юлія Шевчук повідомила, що «дільниця зачинена і члени комісії хотіли зробити перерву». Попередньо голова питала у членів комісії, чи робити перерву і оголосила її.

Відповідно до п.2 ст. 79 закону України «Про місцеві вибори», Засідання дільничної виборчої комісії починається відразу після закінчення голосування, проводиться без перерви і закінчується після складення та підписання відповідних протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці з усіх місцевих виборів та по всіх виборчих округах, в яких проводилося голосування на виборчій дільниці, відповідно до вимог, передбачених цим Законом.

View post on imgur.com

Спостерігач ОПОРИ складає акт про порушення та повідомив Чернівецьку міську виборчу комісію про виявлене порушення.

Також нагадуємо, що діє гаряча лінія Чернівецького представництва Громадянської мережі «ОПОРА». Відповідно всі бажаючі можуть задзвонити за номером 099 010 6551 і отримати консультацію щодо виборчого процесу або ж повідомити про порушення. А про факти, зафіксовані нашими спостерігачами можна дізнатись на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

За коментарями звертайтесь:
Координатор виборчих програм Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА Тарас Прокоп, тел. +380954900504, prokoptar@gmail.com
Надія Вірна, тел. +380502104847, virna@opora.org.ua
Наталка Шадна, тел. + 380955908493