Вступ-2009: ризики та нові можливості для абітурієнтів

15 липня об 12 годині, у приміщенні Українського народного дому (Ломоносова 2) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо моніторингу вступу до Вищих навчальних закладів.
Для участі у прес-конференції запрошені: Начальник Управління освіти та науки ЧОДА Деркач Є.Б., голови приймальних комісій Чернівецьких ВНЗ.

Під час прес-конференції регіональний координатор від ГМ ОПОРА Олеся Покорна розкаже деталі проведення спостереження і також повідомить про попередні результати роботи з моніторингу вступу до ВНЗ в Чернівецькій області.

Представники приймальної комісії презентують інформаційно-пошукову систему «Конкурс», котра стала головною новацією цьогорічної вступної кампанії. З її допомогою на сайті www.vstup.info абітурієнти зможуть в онлайн-режимі слідкувати за своїми шансами стати студентами обраного ВНЗ. Головна мета впровадження системи «Конкурс» – забезпечення максимальної прозорості процедур зарахування до вищих навчальних закладів.

Крім цього, буде презентовано гарячу лінію ГМ ОПОРА, на яку зможуть телефонувати абітурієнти для отримання інформації чи консультацій у разі виникнення порушень.
ГМ ОПОРА другий рік поспіль проводить моніторинг проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та вступу до ВНЗ. Цього року вперше кампанія з моніторингу вступу проводиться на національному рівні.

Додаткова інформація: Олеся Покорна 8 099 224 24 36 o_pokorna@ukr.net
Зі звітами за результатами моніторингу вступу до ВНЗ можна ознайомитись на сайті www.opora.org.ua.