В СЕЛІ КУТ (ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ) ЗРАНКУ ВИЯВЛЕНО НЕСТАЧУ БЮЛЕТЕНІВ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ У БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ ДО ГЛИБОЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

На ранішньому засіданні ДВК ВД № 03018 (с. Кут, Глибоцького району, Чернівецької області) членами комісії було виявлено нестачу бюлетенів для голосування у багатомандатному виборчому окрузі (до Глибоцької районної ради). При цьому пошкодження стрічки, якою було опечатано сейф, не виявлено; як і жодних інших пошкоджень.

Голова ДВК ВД № 03018 Романович Вероніка Миколаївна у телефонному режимі спостерігачеві ГМ ОПОРА повідомила наступне: «Жодних підстав думати, що ці бюлетені було викрадено, чи втрачено, немає. Очевидно, помилилися у підрахунках при отриманні бюлетенів: пачки бюлетенів якраз по 50 штук, ось і помилилися на одну».

Разом з тим, з цього приводу ДВК складено відповідний акт і повідомлено Глибоцьку районну ТВК.

«Відсутність цих 50 бюлетенів не завадить виборцям с. Кут проголосувати – бюлетенів і так вистачить»», – запевнила Вероніка Миколаївна. На даний момент на дільниці голосування відбувається у штатному режимі.

За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Чернівецькій області:

Тимощук Назар

тел.: 063-628-6771, 050-910-49-08

n.tymoshchuk@opora.org.ua