В машину агітаторів за кандидата в 203 окрузі зажбурили каміння ФОТО

14 жовтня в селі Петрашівка Герцаївського району в машину агітаторів за кандидата в народні депутати в 203 виборчому окрузі Івана Семенюка пожбурили каміння. Виїздом на місце спостерігач ОПОРИ зафіксував мікроавтобус з розбитим вікном. На місці інциденту вже були присутні працівники правоохоронних органів. Постраждалих немає.

Як повідомили агітатори (троє осіб), поки вони здійснювали агітацію місцевих мешканців, роздаючи їм агітаційну продукцію, до автівки, котрою вони пересувались і яка в той час стояла на узбіччі, на великій швидкості під’їхали сині «Жигулі», зупинилися і з вікна невідомі жбурнули каміння по вікнам мікроавтобуса і зникли в напрямку с. Петрашівка. На щастя, в той момент агітатори в мікроавтобусі не перебували. Ніхто не постраждав. Тільки вибито бокове скло автівки.

Агітатори відразу зателефонували у правоохоронні органи, які оперативно прибули на місце події та зафіксували інцидент. Оперативно на місце прибули й спостерігачі ОПОРИ.

В прес-службі кандидата Івана Семенюка ОПОРІ повідомили, що переконані в тому, що цей випадок вчинений кандидатами-опонентами: “Таких бандитських дій з боку наших опонентів (інших кандидатів) по виборчому округу №203 ми не очікували”.

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА відкрило гарячу лінію за номером 099 010 65 51. Важливу інформацію можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org та на сторінці в Facebook – https://www.facebook.com/oporaChernivtsi

Детальніше: Надія (ВІРНА) Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

Website: http://oporaua.org/
Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora
Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)