В Ленківцях свободівці подарували дитячому садочку принтер

22 жовтня кандидат-свободівець по округу Володимир Моклович, лідер Чернівецької міської організації ВО «Свобода», Микола Собко відвідали садочок в Ленківцях і подарували садочку принтер та солодощі вихованцям закладу. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода», яка надала і фото з заходу.

Зокрема, як йдеться в повідомленні «свободівці відвідали село Лемківці, де розпочали будівництво нового дитячого садочку» і «турбуючись за якісну роботу працівників закладу, свободівці виділили для дитячого садочку принтер та солодощі вихованцям».Захід супроводжувався агітацією, партійці були одягнені в куртки з символікою партії.

Відповідно до п. 4 ст. 60 Закону «Про місцеві вибори», забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

За коментарями звертайтесь:
Координатор виборчих програм Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА Тарас Прокоп, тел. +380954900504, prokoptar@gmail.com
Надія Вірна, тел. +380502104847, virna@opora.org.ua
Наталія Шадна, тел. +380955908493