В Хотині зареєстровано чотири кандидата в мери

Хотинська міська територіальна виборча комісія 26 квітня зареєструвала перших чотирьох кандидатів на посаду Хотинського міського голови, вибори якого призначені на 25 травня 2014 року.

Як повідомили у Хотинській міській виборчій комісії спостерігачу Громадянської мережі ОПОРА, зранку, 26 квітня 2014 року, у них відбулось засідання, на якому було зареєстровано усіх чотирьох кандидатів, які, станом на час проведення засідання, подали до комісії необхідні документи.

Кандидатами на посаду Хотинського міського голови зареєстровано 4 самовисуванці:

  • Лілія Озарчук (приватний підприємець);
  • Іван Шевчук (в автобіографії та декларації не вказане місце робота та посада);
  • Руслан Красний (вчитель);
  • Микола Бойко (старший дільничний інспектор СДІМ Заліщицького РВ УМВС України в Тернопільській області).

Документи жодного з потенційних кандидатів, подані до ТВК для реєстрації, не викликали зауважень у членів комісії. А тому всіх кандидатів було зареєстровано.

Згідно з Законом України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», висування кандидатів на посаду міського голови закінчується 26 квітня, а реєстрація триває до 30 квітня включно.

Важливу інформацію про вибори, порушення під час виборчої кампанії, хід та результати кампанії зі спостереження можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

Детальніше:

Надія (Вірна) Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua
Назар Тимощук, координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, тел.: +38063 628 67 71, n.tymoshchuk(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.