В Хотині вночі розбили шибки в штабах кандидатів в 204 окрузі Семенюка та Козака ФОТО

Як повідомили ОПОРУ в Хотинському районному штабі кандидата в 204 виборчому окрузі Артема Семенюка, зранку, 23 жовтня, прийшовши на роботу, вони виявили розбиті шибки їхнього штабу та штабу Василя Козака, який знаходиться поряд. Представниками Артема Семенюка запевнили, що викликали правоохоронців на місце події та написали відповідну заяву.

Минулої суботи 18 жовтня спостерігач ОПОРИ виявив в тому ж таки Хотині зіпсовані білборди кандидата Василя Козака (навпроти місцевого автовокзалу). Нагадаємо, що ОПОРА вже не вперше повідомляє про схожі факти, зокрема й в 204 виборчому окрузі, а масовість випадків псування майна та друкованої агітаційної продукції суб’єктів виборчого процесу (перешкоджання вільному здійсненню виборчого права) вже можна назвати однією із тенденцій виборів 2014 року в Чернівецькій області.

Також варто згадати, що кандидат Василь Козак ввечері 22 жовтня звернувся до правоохоронних органів із публічним зверненням про те, що “в день виборів проти нього готуються провокації”.

Громадянська мережа ОПОРА закликає учасників виборчого процесу висловлювати свої вподобання та діяти виключно в законний спосіб.

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА відкрило гарячу лінію за номером 099 010 65 51. Важливу інформацію можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org та на сторінці в Facebook – https://www.facebook.com/oporaChernivtsi

Мапа порушень: http://map.oporaua.org/
Додаток для Android Вибори 2014: http://goo.gl/I7M3TN

Детальніше:
Надія (ВІРНА) Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua

Григорій Сорочан, тел: +380636286772, g.sorochan(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня 2014 року, Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

Website: http://oporaua.org/
Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora
Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)