В Чернівцях відбувся другий семінар для спостерігачів за ЗНО

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА 16 березня в приміщені 14 корпусу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича провела другий семінар для громадських спостерігачів із зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на тему «Правове обґрунтування громадського спостереження.

Положення про громадський контроль» та «Права та обов’язки організаторів ЗНО» Це був другий семінар із серії подібних заходів, які будуть проходити в нашому місті. Як зазначила координатор проекту в Чернівецькій області Олеся Покорна: ”Для здійснення якісного громадського спостереження мають бути проведені навчальні семінари для громадських спостерігачів на яких учасники будуть ознайомлені з процесом ЗНО та можливими порушеннями під час проведення ЗНО” На заході були розглянуті правові основи громадського спостереження, права та обов’язки спостерігачів. За словами однієї з організаторів заходу Вікторії Архипенко: «Мета спостереження – оцінка неупередженості та об’єктивності проведення ЗНО. Здійснення повноцінного системного моніторингу за процесом ЗНО дасть змогу об’єктивно оцінити процес ЗНО, вказати на недоліки процесу та внести корективи»

Долучитись до громадського спостереження може будь-хто, кому не байдуже дане питання. Найближчим часом будуть проводитись подібні семінари і на них запрошуються всі бажаючі з потенційною можливістю долучитись до самого процесу спостереження за проведенням ЗНО в Чернівецькій області.
За додатковою інформацією звертайтесь до контактної особи:
Олесі Покорної +38 099 224 24 36

Навчання громадських спостерігачів за ЗНО 16 квітня 2009 року