В Чернівцях безкоштовно роздавали котів, агітували за кандидатку, яка опікується бездомними тваринами

Спостерігачі ОПОРИ 23 жовтня в Чернівцях на вул. Київській зафіксували безкоштовну роздачу котів, що супроводжувалось агітацією за кандидатку від «Рідного міста» до Чернівецької міської ради Анжели Косован роздавали “в добрі руки” котів.

Як розповіла спостерігачу агітаторка, Анжела Косован – волонтерка, яка опікується бездомними тваринами. І за три дні такої кампанії вже роздали трьох собак і двох котів.

В коментарі ОПОРІ кандидатка Анжела Косован повідомила таке:

– Безпритульні тварини не можуть бути підкупом виборців. Я вважаю, що це гуманно, оскільки люди їх викидають, а ми – підбираємо, лікуємо та віддаємо у добрі руки.

Продовжує роботу гаряча лінія Чернівецького представництва Громадянської мережі «ОПОРА». Відповідно всі бажаючі можуть задзвонити за номером 099 010 6551 і отримати консультацію щодо виборчого процесу або ж повідомити про порушення. А про факти, зафіксовані нашими спостерігачами можна дізнатись на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

За коментарями звертайтесь:
Координатор виборчих програм Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА Тарас Прокоп, тел. +380954900504, prokoptar@gmail.com
Надія Вірна, тел. +380502104847, virna@opora.org.ua