В Чернівецькій області кандидати та партії розділили ефір РОЗКЛАД

6 жовтня, відповідно до ч. 18 ст. 107 закону Про вибори народних депутатів України, окружною виборчою комісією 201 було проведено жеребкування щодо надання ефірного часу в державних ЗМІ за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, партіям, кандидати у депутати від яких зареєстровані у загальнодержавному окрузі та кандидатам у депутати в одномандатних округах 201, 202, 203, 204.

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, який був присутній під час жеребкування, ефірний час було надано партіям та кандидатам на телеканалі і радіо ЧДТРК «Буковина» з 11 жовтня по 24 жовтня. Час для агітації відведений по 20 хвилин для кожної партії та кандидата на телеканалі в період з 19:30 до 21:30, на радіо – з 19:00 до 21:00. Жеребуквання відбулось з дотриманням процедури.

Таким чином, відповідно до результатів жеребкування, партії на теренах області проведуть агітацію з рахунок коштів бюджету в наступному порядку:

Радикальна Партія Олега Ляшка 15 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Партія “Солідарність жінок України” 11 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Політична партія “Інтернет партія України” 13 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Політична партія “Опозиційний блок” 12 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Політична партія “Народний Фронт” 13 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Політична партія “5.10” 12 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Політична партія “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ” 14 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Партія “Відродження” 12 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Політична партія “Нова політика” 11 жовтня на телебаченні о 21:30, на радіо о 21:00;
Політична партія “Єдина Країна” 14 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Політична партія “Сила Людей” 12 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” 11 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Політична партія “Національна Демократична партія України” 13 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Комуністична партія України 11 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” 14 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Політична партія Всеукраїнське політичне об’єднання “Україна – єдина країна” 13 жовтня на телебаченні о 21:30, на радіо о 21:00;
Політична партія “Правий сектор” 13 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Політична партія “Україна майбутнього” 13 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Ліберальна партія України 14 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Партія Зелених України 15 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Українська партія “Зелена планета” 12 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Партія “Блок Петра Порошенка” 13 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Політична партія “Сила і Честь” 12 жовтня на телебаченні о 21:30, на радіо о 21:00;
Політична партія Конгрес Українських Націоналістів 11 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна” 13 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” 14 жовтня на телебаченні о 21:30, на радіо о 21:00;
Політична партія “Громадянська позиція ” (Анатолій Гриценко)” 11 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Політична партія “Блок лівих сил України” 12 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Політична партія Громадянський рух України 11 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20.

Кандидати в одномандатних мажоритарних округах матимуть змогу агітувати в державних ЗМІ за рахунок коштів платників податків:

(201 виборчий округ)

Бурега Юрій Іванович 19 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Горук Назар Віталійович 18 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Марчук Валерій Олександрович 18 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Михайлішин Віталій Михайлович 19 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Мотовилін Євген Ігорович 19 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Самойлов Володимир Сергійович 19 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Скрипський Микола Ігорович 19 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Сорокман Олександр Васильович 18 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Стрельчук Наталія Василівна 18 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Федорук Микола Трохимович 18 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Хобзей Роман Васильович 17 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Якимчук Наталія Яківна 18 жовтня на телебаченні о 20:20, на радіо о 19:40.

(202 виборчий округ)

Гнатишин Володимир Іванович 16 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Думенко Тарас Петрович 16 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Єреміца Галина Миколаївна 15 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Карлійчук Микола Миколайович 17 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо 20:00;
Маковей Андрій Дмитрович 16 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Маковецька Інга Степанівна 15 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо 20:00;
Рибак Іван Петрович 16 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Собко Микола Степанович 16 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Терновецький Степан Іванович 16 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Ткачук Василь Миколайович 17 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Федорович Франц Карлович 17 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Фищук Олександр Георгійович 17 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Філіпчук Василь Олександрович 15 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Філіпчук Георгій Георгійович 15 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Чобан Емілія Петрівна 17 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Чоботар Роман Романович 15 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20.

(203 виборчий округ)

Гладчук Микола Петрович 20 жовтня на телебаченні о19:30, на радіо о 19:00;
Гостюк Микола Ілліч 20 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Дармопук Василь Іванович 20 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Дубінський Мугурел Паунелович 21 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Козьма Драгош Фанікович 21 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Луневський Ігор Юрійович 20 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Паламар Іван Савич 21 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Поклітар Ростислав Іванович 20 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Рябко Едуард Іванович 19 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Семенюк Іван Васильович 21 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Тіміш Григорій Іванович 21 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Ястремський Віорел Михайлович 20 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40.

(204 виборчий округ)

Балацький Павло Миколайович 23 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Банчук Ярослав Арсенійович 24 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Бордюжан Іван Костянтинович 24 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Бурбак Максим Юрійович 22 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Добровольський Вячеслав Іванович 23 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Забродський Василь Іванович 24 жовтня на телебаченні о 20:10. на радіо о 19:40;
Клевчик Іван Валентинович 23 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Когутяк Ярослав Миронович 24 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Козак Василь Васильович 22 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Куліш Володимир Іванович 23 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Маляр Вадим Порфирович 23 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Ноцький Олександр Вікторович 22 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Паращук Олександр Сергійович 22 жовтня на телебаченні о 20:10, на радіо о 19:40;
Пастух Олександр Олександрович 22 жовтня на телебаченні о 21:10, на радіо о 20:40;
Руснак Валерій Дмитрович 23 жовтня на телебаченні о 20:30, на радіо о 20:00;
Саєвський Мирослав Анатолійович 22 жовтня на телебаченні о 19:30, на радіо о 19:00;
Семенюк Артем Олексійович 24 жовтня на телебаченні о 19:50, на радіо о 19:20;
Середюк Дмитро Георгійович 24 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20;
Цаплюк Руслан Вікторович 22 жовтня на телебаченні о 20:50, на радіо о 20:20.

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА відкрило гарячу лінію за номером 099 010 65 51. Важливу інформацію можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org та на сторінці в Facebook – https://www.facebook.com/oporaChernivtsi

Детальніше:

Надія (ВІРНА) Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua
Назар Тимощук, координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, тел.: +38063 628 67 71, n.tymoshchuk(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

Website: http://oporaua.org/
Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora
Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)