У СЕЛІ МОЛНИЦЯ ПІП НА ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ ЗАГАДКОВИМ ЧИНОМ СТАВ УЧАСНИКОМ ЗНИЩЕННЯ ВІДЕОКАМЕРИ

Як стало відомо спостерігачу ГМ ОПОРА, ввечері 31 жовтня Отець Михаїл після того, як проголосував на Виборчій дільниці № 02016 (село Молниця, Герцаївський район, Чернівецька область) став учасником незрозумілого інциденту на даній ДВК. Вийшовши з кабінки для голосування, «Божий чоловік» за словами очевидців «зачепив» відеокамеру, яка стояла на крайньому столику біля кабінок і належала громадянці Медведь Оксані Михайлівній (заступниця голови Виборчої комісії та представниця «Фронту Змін»).

Те, що залишилось від відеокамери можна побачити на фото, які додаються до повідомлення. На місце події була викликана оперативна група. Міліціонери на прохання спостерігача ГМ ОПОРА, який не був присутній під час події на території ДВК, прояснити ситуацію, категорично відмовились будь-що пояснювати. Свідки також не охоче надавали коментарі спостерігачу.

За словами одного із свідків йому здалося, що Отець Михаїл «не так вже й ненавмисне розбив відеокамеру громадянки Медведь, а в додаток ще й добряче потоптався по ній». За припущенням цього свідка пану Отцю «нібито не сподобалось, що його знімають на відео», хоча камера й стояла в той час в режимі зарядки.

d184d0bed182d0be218d184d0bed182d0be213
За детальнішою інформацією звертайтеся до спостерігача ГМ ОПОРА Покорного Тараса (тел.: 0956055921)