У Хотині розмістили агітплакати Петра Порошенка без вихідних даних

Під час візиту до міста Хотин Чернівецької області (207 виборчий округ) спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував факти розміщення плакатів із надписом «Жити по-новому. Петро Порошенко» без вихідних даних, що є порушенням Закону про вибори Президента. Один з плакатів був розміщений безпосередньо на будівлі, де розміщується районний виборчий штаб, інші – на приватних будинках, переважно магазинах.

Під час візиту до міста Хотин Чернівецької області, що входить до 207 виборчого округу, спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував випадки розміщення агітаційних плакатів із надписом «Жити по-новому. Петро Порошенко». Один з плакатів був розміщений безпосередньо на будівлі, де розміщується районний виборчий штаб:

Інші такі ж матеріалі висіли на приватних будинках, переважно магазинах.

Усі перевірені плакати не містили вихідних даних (тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів), як того вимагає ч. 3 ст. 59 Закону про вибори Президента. Нагадуємо, що нещодавно в цьому ж виборчому окрузі були виявлені агітаційні плакати ВО Свобода без вихідних даних.

Важливу інформацію про вибори, порушення під час виборчої кампанії, хід та результати кампанії зі спостереження можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

Детальніше:

Надія Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua
Назар Тимощук, координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, тел.: +38063 628 67 71, n.tymoshchuk(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.