У Чернівцях під вибори мера презентували нову громадську ініціативу

15 квітня в Чернівцях відбулась презентація нового громадського об’єднання Нові Чернівці. Ініціативу пов’язують з майбутніми виборами Чернівецького міського голови 25 травня 2014 року. Адже керівник ініціативи Руслан Цаплюк, за інформацією Громадянської мережі ОПОРА, буде балотуватись на посаду мера Чернівців.

Під час презентації керівник об’єднання нового громадського об’єднання Нові Чернівці, яка відбулась 15 квітня, лідер ініціативи Руслан Цаплюк наголосив, що Нові Чернівці – незалежні від будь-яких політичних сил чи великого бізнесу, і фінансуються за кошти малого та середнього бізнесу. Завданням своєї діяльності активісти бачать покращення міста шляхом реалізації громадських ініціатив і широкого долучення чернівчан.

Руслан Цаплюк:

Ми переконані, що там, до чого у місцевої влади, керівника району, міста чи директора ЖРЕПу не доходять руки, ініціативу повинні брати звичайні чернівчани. Саме таких людей ми прагнемо зібрати.

За інформацією ОПОРИ Руслан Цаплюк братиме участь в виборчих перегонах на посаду голови Чернівецької міської ради. Однак на пряме запитання про можливість балотування чи підтримки когось з кандидатів на посаду міського голови, Руслан Цаплюк відповів, що це залежить від активістів організації та городян. Якщо буде така потреба і пропозиція, то в майбутньому вони готові її розглядати. Питання ж щодо майбутнього переформатування громадської ініціативи в політичну силу ще не розглядали.

Важливу інформацію про вибори, порушення під час виборчої кампанії, хід та результати кампанії зі спостереження можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

Детальніше:

Надія Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua
Назар Тимощук
, координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, тел.: +38063 628 67 71, n.tymoshchuk(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.