Тягнибок в Чернівцях розповів, як партії ділили області

28 квітня у Чернівецькій області перебував кандидат у Президенти України Олег Тягнибок. Агітаційний тур кандидата мав місце в Заставні (207 виборчий округ), Кіцмані (205 виборчий округ) та в Чернівцях (204 виборчий округ). В усіх трьох випадках на сцені поряд Олегом Тягнибоком перебували керівник обласного виборчого штабу народний депутат Руслан Зелик та керівник обласної організації ВО Свобода та висунений міською парторганізацією на посаду Чернівецького міського голови кандидат Віталій Мельничук.

У місті Заставна, відповідаючи на запитання із залу щодо розподілу керівних посад на районному та обласному рівні між ВО Свободою, ВО Батьківщиною та УДАРом, Олег Тягнибок розповів про те, як ділили «відповідальність» за області та владні структури:

Ми сіли і за дві години розподілили. Батьківщина – найбільша політична сила і має вісім областей, УДАР і Свобода – по сім областей і терміново… той там, той там, той там… То був такий розподіл. Кожен взяв… Я відповідаю за ту область, за ту область.

У Чернівцях Олег Тягнибок перед зустріччю з виборцями у Чернівецькому обласному музично-драматичному театрі, дав регіональним ЗМІ коротку прес-конференцію.

На запитання щодо інциденту за участю Ігоря Мірошниченка, Олег Тягнибок не засуджує поведінку та вчинок Ігоря Мірошниченка, виправдовує його та вважає, що ця тема не вартує виїденого яйця.

Щодо вартості повернення України до ядерного статусу, то Олег Тягнибок оцінив її цифрою півмільярда доларів, а час необхідний для реалізації цього проекту – до року часу.

Важливу інформацію про вибори, порушення під час виборчої кампанії, хід та результати кампанії зі спостереження можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

Детальніше:

Надія (Вірна) Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua
Назар Тимощук, координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, тел.: +38063 628 67 71, n.tymoshchuk(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.