Трахніть свою нормальність, долучайтесь до спостереження в День виборів (ВІДЕО)

Громадянська мережа ОПОРА закликає провести День виборів з користю не тільки для себе, але й для інших. Окрім того, що неодмінно потрібно прийти і проголосувати (чим більша явка, тим менша можливість впливу фальсифікацій), ми просимо Вас проявити свою громадянську активність, стати спостерігачем від тієї структури, яка Вам ближча до серця, або спостерігати самостійно. У будь-якому випадку Вам має стати в нагоді наш інструмент, мова про який йде на відео:

Мапа спостереження ОПОРИ надає унікальну можливість користувачам не тільки читати про вибори, а й бачити їх перебіг, розуміти структуру. Інформаційне суспільство формує запит на змістовну інформацію про виборчий процес, яка буде корисною журналістам, виборцям, громадським активістам, суб’єктам виборчого процесу, органам влади. ОПОРА має щирий намір допомогти тим, хто хоче отримати достовірну та корисну інформацію про парламентські вибори 2012 року.

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71