Технологічна картка учасника ЗНО-2013

Тестування з хімії 03 червня показало, що трапляються випадки, коли учасники чи то через свою неуважність, чи то через незнання процедури втрачають можливість отримати хороші бали або й взагалі, можливість пройти тестування. Так, усі учасники повинні прибути у визначений час на пункти тестування та чітко дотримуватися інструкцій проходження оцінювання. Будь-яка помилка (запізнення на пункт, користування мобільними телефонами чи шпаргалками тощо) може позбавити вступника шансу стати студентом. Тому, щоб максимально підготуватися до складання тестів та не розгубитися у відповідальний момент, Громадянська мережа ОПОРА пропонує абітурієнтам ще раз ознайомитися з простими етапами, які їм доведеться пройти, як тільки вони потраплять на пункт тестування. Корисні поради щодо документів, які потрібно мати з собою, інформацію про те, як потрапити до аудиторій та що робити після здачі тестового зошита – усе це ви знайдете у Технологічній картці для учасника ЗНО-2013.

За консультаціями щодо процедур проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань), радимо звертатися за телефоном гарячої лінії Громадянської мережі ОПОРА – 044 222 57 27.

Детальніше: Сорочан Григорій, регіональний координатор кампанії громадського спостереження за ЗНО в Чернівецькій області, g.sorochan(at)opora.org.ua, 063 628 67 72