СИТУАЦІЯ В ХОТИНІ ТА ЗАСТАВНІ: ПОМИЛКИ В ПРОТОКОЛАХ ВИПРАВЛЯЮТЬСЯ “НА КОЛІНАХ”

В м. Заставна (Чернівецька область) члени дільничних виборчих комісій ще не справилися з підрахунком голосів. Станом на 13 годину 01 листопада жодна з міських ДВК не подала протоколи до Заставнівської районної виборчої комісії.

Члени Дільничних комісій все ще дозаповнюють протоколи, виправляють зроблені вночі помилки. Як стало відомо спостерігачу ГМ ОПОРА переважна кількість “некерівного складу” комісій розійшлися по домівках, а завершувати розпочату 31 жовтня справу залишився в основному керівний склад: голови, заступники голів та секретарі комісій. При чому роблять це із порушенням процедури. Як видно на фото, що додаються до повідомлення, помилки в протоколах виправляються прямо в приміщенні Районної виборчої комісії, а люди, які порушують процедуру, не соромлячись, ще й “позують для фотографій”.

Аналогічна ситуація із виправленням помилок в протоколах спостерігається і в Хотинській районній виборчій комісії, про що свідчить коротке відео відзняте на мобільний телефон спостерігача

Щодо міста Хотин, то Виборча дільниця № 11001 досі не надає навіть приблизних даних щодо результатів голосування 31 жовтня. За попередньою інформацією на цій дільниці визнано недійсними по 121 бюлетеню з кожного виду, тобто загалом – 847 бюлетенів. Загальна кількість проголосованих по цій дільниці складає близько 850 чоловік, відповідно відсоток недійсних складає бюлетенів складає орієнтовно 14%. Основна причина такого рішення, нібито, відсутність на них підпису члена комісії, який видавав ці бюлетені.

Спостерігач ГМ ОПОРА намагався перевірити дану інформацію, яку він отримав від представників однієї із політичних партій. Потрапити на відповідну Виборчу дільницю на разі не можливо, адже там триває засідання, на якому продовжується підрахунок голосів. Проте, спостерігачу ГМ ОПОРА стало відомо, що представникам Партії регіонів якимось чином все ж таки вдалося побувати зранку на даній дільниці.

nakolinax_zastavnatvk-4nakolinax_zastavnatvk-3nakolinax_zastavnatvk-1
За детальнішою інформацією звертайтеся до спостерігача ГМ ОПОРА в Заставнівський РВК Тараса Прокопа (тел.: 0954900504) та спостерігача ГМ ОПОРА в Хотинській РВК Юрія Хорунжого (тел.: 380976621552)