Склад Новоселицької ТВК (Чернівецька область) вже скоро може нараховувати тільки 15 осіб

У ніч з 25 на 26 вересня пішов з життя член Новоселицької районної виборчої комісії, керівник Новоселицького районного штабу Політичної партії “Фронт змін” Криган Володимир Васильович (1944 року народження). За час співпраці з Чернівецьким обласним осередком Громадянської мережі “ОПОРА” запам’ятався завжди усміхненою, життєрадісною людиною, з якою було надзвичайно легко та приємно працювати. Про це повідомив довготерміновий спостерігач за виборами до місцевих рад в Новоселицькому районі,Баранський Владислав.

Окрім того, за словами керівника Новоселицького районного осередку “Партії регіонів” Базя Мірчі Андрійовича та голови Новоселицької районної виборчої комісії Липяк Марії Вікторівни, в найближчому майбутньому планується складання повноважень члена відповідної виборчої комісії від місцевої організації Політичної партії “Партія регіонів” Савки Віталія Володимировича у зв’язку з його бажанням балотуватися на місцевих виборах.

Таким чином, зовсім скоро Новоселицька районна виборча комісія, за умови, якщо відповідні осередки партій не запропонують заміну, може нараховувати 15 членів!