Шевченківський районний суд міста Чернівці визнав листівки громадського руху ЧЕСНО агітаційними матеріалами

Шевченківський районний суд міста Чернівці визнав листівки руху ЧЕСНО «друкованими матеріалами передвиборної агітації» і притягнув за їх розповсюдження активіста руху ЧЕСНО до адміністративної відповідальності:

Як повідомляється на сайті руху ЧЕСНО: «Листівки руху ЧЕСНО не є засобом передвиборної агітації у значенні положень Закону України «Про вибори народних депутатів України» (ст. 68)…»

Нагадаємо, що ввечері 25 жовтня співробітниками міліції було затримано активіста ЧЕСНО за те, що на листівках, які розповсюджував юнак-волонтер, були відсутні відомості про тираж та замовника. Заступник начальника Шевченківського РВ УМВС Сергій Антонюк повідомив присутнім біля райвідділу громадським активістам та журналістам, що волонтера ЧЕСНО «беркутівці не затримували, а запросили для дачі пояснень». Хлопця того ж вечора випустили з міліції, проте, вже зранку до його помешкання завітали міліціонери, які запропонували йому підписати протокол про адміністративне правопорушення, що він і зробив.

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71