ЩОБ ПЕРЕДРУКОВУВАТИ БЮЛЕТЕНІ ПО БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ ДО НОВОСЕЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРЕЗ ТЕХНІЧНУ ПОМИЛКУ «НЕ БУЛО НІ ГРОШЕЙ, НІ ЧАСУ»

Ввечері 30 жовтня о 20.33 на офіційному сайті лідера Політичної партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка з’явилася публікація «Громадянська позиція зареєструвала порушення у Чернівцях» (http://grytsenko.com.ua/news/view-hromadjans-ka-pozytsija-zarejestruvala-porushennja-u-chernivtsjakh.html), в якій йшлося про те, що «у Чернівецькій області у бюлетенях по багатомандатному виборчому округу до Новоселицької районної ради замість першої п’ятірки надруковані прізвища другої – від 6 до 10 номери».

Окрім того у публікація повідомлялося про те, що «спостерігачі від «Громадянської позиції» в день виборів складатимуть протоколи про порушення виборчого законодавства, і в подальшому вимагатимуть визнання результатів виборів недійсними». Спостерігачі ГМ ОПОРА перевірили оприлюднену інформацію. Так, в Чернівецькій обласній виборчій комісії підтвердили факт «технічної помилки при друку відповідних бюлетенів», а також повідомили, що « щоб передрукувати їх не було ні часу, ні коштів». У Новоселицькій районній виборчій комісії спостерігачу ГМ ОПОРА повідомили, що станом на 09.00 годину 31 жовтня жодних скарг щодо даного факту від представників «Громадянської позиції не надходило».

За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Чернівецькій області:

Тимощук Назар

тел.: 063-628-6771, 050-910-49-08

n.tymoshchuk@opora.org.ua