Ремонти від кандидата в депутати Чернівецької міськради з агітацією

Кандидат в депутати від політичної партії «Рідне місто» Валерій Чинуш за власні кошти встановлює огорожу для дитячого майданчику у дворі будинків 9, 9АА та 9АБ по вул. Комарова та ремонтує перший під’їзд за адресою вул. Комарова, 9АБ. Ці вулиці входять в межі округу, в якому він балотується до Чернівецької міської ради, повідомляє спостерігач ОПОРИ.

22 жовтня було зафіксовано, що по вул. Комарова, 9АБ у першому під’їзді завершуються ремонтні роботи, які супроводжуються агітаційним матеріалом кандидата в депутата Валерія Чинуша. Жінки, які фарбували стіни під’їзду стверджували, що депутат Валерій Чинуш оплатив ремонтні роботи «з власної кишені», оскільки є і кандидатом в депутати від «Рідного міста». Жителі будинку підтвердили інформацію та додали, що попередньо відбулася зустріч з кандидатом, на якій домовлялися про ремонтні роботи.

Варто зазначити, 9 жовтня спостерігач ОПОРИ був присутній на зустрічі кандидата в депутата Валерія Чинуша з виборцями, яка відбулася у дворі будинків по вул. Комарова 9, 9АА та 9АБ. На зустрічі було вирішено встановити огорожу для дитячого майданчику. На сьогоднішній день роботи по встановленню огорожі для дитячого майданчику вже розпочалися. Тому спостерігач викликав міліцію та написав заяву.

Отримати коментар від кандидата Валерія Чинуша не вдалось, бо він нічого не знає.

-Дуже сильно вибачаюсь, але я вже декілька днів не в Україні, тому не можу нічого сказати, – коментує Валерій Чинуш.

19 жовтня ОПОРА також зафіксувала зібрання обурених мешканців будинку, який знаходиться за адресою вул. Комарова, 9, які протестували проти встановлення автомобільної стоянки на зеленій території, що прилягає до їхнього будинку. В розмові із мешканцями району спостерігачу вдалось дізнатись, що встановити стоянку пообіцяв кандидат в депутати до Чернівецької міської ради від політичної партії “Рідне місто” Валерій Чинуш. Про виконання таких робіт кандидат домовився з мешканцями сусіднього будинку, що знаходиться за адресою вул. Воробкевича, 5, який входить до складу територіального округу №38, де балотується Валерій Чинуш.

Однак, коли 19 жовтня був підвезений гравій і на місце прийшли робочі з ринку “Буковинський” (пов’язаний з Валерієм Чинушем), які готові були приступити до виконання вказаних робіт, проте територія на яких планувалось проведення робіт належить мешканцям будинку за адресою вул. Комарова, 9 (Округ №34) і з якими бесіда про проведення робіт не велась. До обурених мешканців підійшов Володимир Здоровецький (директор ринку “Буковинський”), якого мешканці представили як помічника Валерія Чинуша. Він заспокоїв людей і сказав, що вони вже не будуть робити парковку, а просто обгородять майданчик парканом.

Також ОПОРА отримала повідомлення про те, що працівники ЖРЕПу №12 проводять заміну лампочок в під’їздах по вулиці Узбецькій, 27, роздаючи агітаційні матеріали за кандидата від партії «Рідне місто» Володимира Бешлея:

Сьогодні спускаюся з дитиною сходами і бачу на першому поверсі палить цигарку чолов’яга. Роблю зауваження, питаю чому він собі дозволяє палити, він мені в заперечення що він тут мені світильник кладе. Питаю що за світильник і звідки, він мені візитівку Бешлея… включаю камеру на телефоні …
Posted by Bodnaruk Igor on Friday, October 23, 2015

Наголошуємо, що відповідно до п. 4 ст. 60 Закону «Про місцеві вибори», забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Продовжує роботу гаряча лінія Чернівецького представництва Громадянської мережі «ОПОРА». Відповідно всі бажаючі можуть задзвонити за номером 099 010 6551 і отримати консультацію щодо виборчого процесу або ж повідомити про порушення. А про факти, зафіксовані нашими спостерігачами можна дізнатись на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

За коментарями звертайтесь:
Координатор виборчих програм Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА Тарас Прокоп, тел. +380954900504, prokoptar@gmail.com
Надія Вірна, тел. +380502104847, virna@opora.org.ua