Прес-конференція. Чернівецька область за тиждень до виборів: реєстр виборців, підготовка, агітація

12 січня 2010 року о 16.00 Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА проводитиме прес-конференцію на тему «Чернівецька область за тиждень до виборів: реєстр виборців, підготовка, агітація». На прес-конференції Ви почуєте:

– про рівень підготовки окружних виборчих комісій, матеріально-технічне забезпечення та кваліфікації членів ОВК;
– про реєстр виборців, помилки в реєстрі, активність місцевого населення під час перевірки своїх прізвищ у списку виборців;
– про агітаційну активність кандидатів в регіоні, види агітації, зафіксовані порушення під час агітації;
– про діяльність органів місцевої влади та правоохоронних органів у виборчий період.

Учасники прес-конференції:
– Назар Тимощук, Громадянська мережа ОПОРА;
– Юрій Хорунжий, Громадянська мережа ОПОРА;

Прес-конференція відбудеться у конференц-залі Українського Народного Дому за адресою м. Чернівці, вулиця Ломоносова 2, перший поверх.

Інформація:
Громадянська мережа ОПОРА – незалежна, неурядова, позапартійна всеукраїнська організація, спрямована на активізацію громадян. З моменту заснування в 2005 році ОПОРА служить інтересам суспільства шляхом успішного впровадження громадських ініціатив у таких сферах, як житлово-комунальне господарство, освіта, вибори, громадський контроль.

Щодо участі у виборчому процесі, то дотепер ОПОРА провела п’ять кампаній спостереження за виборами парламентського і місцевого рівнів, а нині організація виступає за виборчу реформу.

Контактна особа: Юрій Хорунжий – 063 6160481, 0976621552, y.khorunzhiy@opora.org.ua