Прес-конференція. Другий тур. Буковина за два дні до виборів: останні підсумки, готовність, прогнози

4 лютого 2010 року о 16.00 Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА проводитиме прес-конференцію на тему «Другий тур. Буковина за два дні до виборів: останні підсумки, готовність, прогнози». На прес-конференції Ви почуєте про:

–    рівень підготовки окружних виборчих комісій;
–    реєстр виборців, помилки в реєстрі, активність місцевого населення під час перевірки своїх прізвищ у списку виборців;
–    агітаційну активність кандидатів в регіоні, види агітації, зафіксовані порушення під час агітації;
–    паралельний підрахунок голосів, який проводитиме Громадянська мережа Опора.

Учасники прес-конференції:

–    Назар Тимощук, Громадянська мережа ОПОРА;
–    Юрій Хорунжий, Громадянська мережа ОПОРА;
–    Микола Костинян, Громадянська мережа ОПОРА;
–    Владислав Баранський, Громадянська мережа ОПОРА.

Прес-конференція відбудеться у конференц-залі Українського Народного Дому за адресою м. Чернівці, вулиця Ломоносова 2, перший поверх.

Інформація:
Громадянська мережа ОПОРА – незалежна, неурядова, позапартійна всеукраїнська організація, спрямована на активізацію громадян. З моменту заснування в 2005 році ОПОРА служить інтересам суспільства шляхом успішного впровадження громадських ініціатив у таких сферах, як житлово-комунальне господарство, освіта, вибори, громадський контроль.
Щодо участі у виборчому процесі, то дотепер ОПОРА провела п’ять кампаній спостереження за виборами парламентського і місцевого рівнів, а сьогодні організація виступає за виборчу реформу.

Контактна особа: Юрій Хорунжий – 0636160481, 0976621552, y.khorunzhiy@opora.org.ua