Прес-анонс. Вступна кампанія-2013: поради абітурієнтам

У вівторок 02 липня об 14 годині Громадянська мережа ОПОРА запрошує журналістів на прес-конференцію, присвячену старту вступної кампанії до вищих навчальних закладів. Прес-конференція «Вступна кампанія-2013: поради абітурієнтам» відбудеться у конференц-залі Українського Народного Дому за адресою м. Чернівці, вул. Ломоносова,2.

Під час заходу, представники Громадянської мережі ОПОРА розкажуть про особливості цьогорічної вступної кампанії, порадять абітурієнтам, як ефективно подати документи до ВНЗ, а також поінформують про те, як правильно орієнтуватися у конкурсній ситуації та відслідковувати зміни у рейтингових списках рекомендованих до зарахування.

Окрім цього, спостерігачі розкажуть про можливі механізми захисту своїх прав й презентують «гарячу лінію» організації (044 222 57 27), задзвонивши на яку, абітурієнти матимуть змогу безпосередньо отримати юридичну консультацію в разі, якщо їхні права порушуються.

Детальніше: Григорій Сорочан (координатор громадського спостереження за вступною кампанією у Чернівецькій області), тел.: +380636286772, e-mail: g.sorochan(at)opora.org.ua

Додаткова інформація: Захід відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance).