У агітаторів поцупили частину намету Партії регіонів

05 жовтня близько 17 години за адресою вул. Головна, 145а в місті Чернівці невідома особа чоловічої статі скоїла напад на агітаційний намет Партії регіонів. Молодик схопив частину тенту агітаційного намету і втік з місця подій. Агітатор намагалася наздогнати зловмисника, проте, їй цього не вдалося. На місце злочину постраждала викликали міліцію. У коментарі спостерігачу ОПОРИ агітатор з намету Партії регіонів також повідомила, що це вже не перший раз, коли проти неї здійснюють провокації. Зокрема, нещодавно інший невідомий молодий чоловік намагався підпалити агітаційний намет.

Коментар агітатора з постраждалого намету:

У ч. 24. ст. 74 Закону «Про вибори народних депутатів України» сказано: «Перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборної агітації, а також порушення встановленого законом порядку проведення такої агітації тягнуть за собою відповідальність, встановлену законами України».

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71