Початок роботи гарячої лінії «Захисти свій голос»

Розпочала роботу гаряча лінія ОПОРИ «Захисти свій голос», зателефонувавши на яку, виборці та всі інші учасники виборів зможуть повідомити про помічені порушення. Номер телефону 0-800-505-180, всі дзвінки є безкоштовними. Активісти ОПОРИ на усіх виборчих округах будуть розповсюджувати інформаційні матеріали про види порушень виборчого законодавства з координатами інтерактивної «Мапи порушень» map.oporaua.org, за допомогою яких кожен громадянин зможе повідомити про порушення права на волевиявлення. Гаряча лінія працює з 18 жовтня та працюватиме безпосередньо в день голосування.

Відео-презентація проекту:

Головним досягненням демократії є готовність людей захистити свій вибір, голосувати чесно і не допустити маніпуляції під час волевиявлення. Громадський контроль повинен максимально зосередитись на можливих спробах підкупу виборців та фальсифікації. Саме тому ОПОРА звертається до всіх з проханням бути активними, відповідальними і зробити свій посильний внесок у відстоювання демократичних виборів в Україні. Голосуємо, спостерігаємо, повідомляємо про порушення!

Відео «Мапи порушень»: http://youtu.be/lDlyUZ0rhu0

Гаряча  лінія «Захисти свій голос» є складовою  проекту «Розбудова спроможності в  проведенні навчання у виборчому  процесі та підвищення обізнаності  виборців», що реалізується Координатором  проектів ОБСЄ за підтримки Канадського  агентства міжнародного розвитку та Міністерства зовнішніх справ Норвегії.

За  коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71, n.tymoshchuk@opora.org.ua