ОПОРА закликає абітурієнтів Буковини не затягувати з реєстрацією на ЗНО 2011

4 січня 2011 року почали працювати пункти реєстрацї на зовнішнє незалежне оцінювання для абітурієнтів в Чернівецькій області, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2011 році.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) вже кілька років є необхідною вимогою для вступу до вищих навчальних закладів України. ЗНО дає можливість вступати до ВНЗ розумним і здібним дітям, допомогти звести до мінімуму корупцію в системі освіти.

Реєстрація триватиме до 28 лютого. Радимо не відкладати її на останній тиждень. Більше про процедуру реєстрації та дати проходження тестів можна дізнатися на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. До реєстрації школяреві передусім необхідно визначитися з предметами, які він буде здавати. Для цього потрібно ознайомитися зі списком необхідних предметів у ВУЗі, до якого абітурієнт має намір вступати. В 2011 році до уваги випускників – 12 шкільних предметів. Вся інформація про терміни здачі тестів буде розміщуватися на персональних сторінках учасників, які можна буде активувати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, через 4-5 днів після реєстрації. Запрошення на ЗНО також будуть розсилатися поштою. Тестування буде проходити з 2 по 24 червня 2011 року.

«ОПОРА» закликає абітурієнтів Буковини не зволікати з реєстрацією і пройти цю процедуру якомога раніше. Тоді у випадку непорозумінь (відсутності будь-яких документів або неправильно заповненої реєстраційної картки) школяр встиг перереєструватися.

Випускник не буде зареєстрований на ЗНО, якщо:

– надасть не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

– не правильно оформить заяву – реєстраційну картку;

– вкаже в заяві недостовірну інформацію;

– подасть заяву пізніше встановленого строку.

«ОПОРА» в 2011 році традиційно буде проводити спостереження за всіма етапами проходження ЗНО абітурієнтами. І повідомляти громадськості результати моніторингу.

Для того, щоб підвищити ефективність кампанії громадського моніторингу, ГМ «ОПОРА» готова залучити якомога більше партнерів. Також готова до співпраці з батьківськими комітетами з метою реєстрації більшої кількості короткострокових спостерігачів на пункти тестування в Чернівецькій області. Батьківські комітети, які готові спільно з «ОПОРою» провести громадський моніторинг діяльності пунктів тестування, відправляйте запит на ел. адресу: chernivtsi@opora.org.ua. У відповідь Ви отримаєте реєстраційну форму, заповнивши яку, зможете увійти до числа громадських спостерігачів від ГМ «ОПОРА». Навчання спостерігачів пройде в травні 2011 року.