Об’єднана опозиція агітувала у приміщенні Чернівецької ОДА

25 жовтня об 11:00 у приміщенні Чернівецької облдержадміністрації представники Об’єднаної опозиції, у тому числі кандидати в народні депутати Максим Бурбак, Леся Оробець та Геннадій Москаль, провели агітаційний захід. Вони роздавали агітаційні листівки з відповідними вихідними даними та були вдягнені в куртки з партійною символікою.

Такі дії можна трактувати, як порушення Закону «Про вибори народних депутатів України», згідно ч. 3 ст. 74: «Забороняється використання приміщень органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих фондів партій, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі». При цьому нагадаємо, що згідно з ч. 4 ст. 74 також: «Забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності».

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71