Прес-анонс. Громадське обговорення виборчої реформи в Україні

У суботу, 19 листопада 2011 року об 11 годині у конференц-залі Українського Народного Дому у Чернівцях (вул. Ломоносова, 2) відбудеться Громадське обговорення виборчої реформи в Україні.

Метою проекту «Організація широкого та відкритого громадського обговорення питань удосконалення виборчого законодавства в Україні», в рамках якого відбуватиметься захід, є залучення якнайширшого кола експертів громадянського суспільства, а також представників усіх зацікавлених сторін до процесу реформування виборчого законодавства, створення умов для встановлення ефективного діалогу між законодавцями, громадськими експертами, виборцями і суб’єктами виборчого процесу, а також вироблення рекомендацій до виборчого законодавства.

Теми для дискусії:

  • КОДИФІКАЦІЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА.
  • ВИБОРЧІ СИСТЕМИ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ.
  • ПОРЯДОК ФОРМУВАННЯ ТА СТАТУС ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ТА ЧЛЕНІВ КОМІСІЙ.
  • СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ВИБОРАМИ.

До участі у заході запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, політичних партій, громадянських організацій та засобів масової інформації, члени виборчих комісій, експерти з питань виборів.

Основні доповідачі:

З питань організації заходу прохання контактувати з Назаром Тимощуком – тел.: +380509104908, e-mail: chernivtsi(at)opora.org.ua

Захід здійснюється у рамках проекту «Сприяння подальшому зміцненню виборчих процесів в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу та за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні.