Кандидат вважає, що недостовірні дані про його працевлаштування на сайті ЦВК негативно впливають на його кампанію

За словами кандидата Юрія Левчика (виборчий округ № 203, Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!») в основних відомостях про нього, оприлюднених на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії, допущена помилка, яка може негативно позначитись на його електоральній підтримці.

Помилка в розміщених на сайті ЦВК відомостях зроблена в даних щодо його працевлаштування. Там вказано, що кандидат тимчасово не працює. Сам кандидат переконує у зворотному й зазначає, що вже не перший рік займає посаду редактора програм румунською мовою на Міській телерадіокомпанії «Чернівці». Доказом цього слугує довідка з місця роботи, видана Директором ТОВ МТРК «Чернівці» Геннадієм Сергєєвим від 30 серпня 2012 року, в якій підтверджується, що Юрій Левчик, згідно наказу № 8 від 01.02.2011 року, працює у даній компанії з 01 лютого 2011 року. Також згадку про займання посади редактора румуномовних програм можна помітити в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік, заповненій 1 серпня 2012 року Юрієм Левчиком особисто.

З даною проблемою кандидат в народні депутати вперше зіштовхнувся ще в серпні. З цього приводу спочатку усно, а згодом і письмово до Центральної виборчої комісії звернувся юрист Партії Наталії Королевської «Україна-Вперед!». За словами Юрія Левчика, процес виправлення інформації затягнувся фактично на місяць. В середині вересня інформацію на сайті ЦВК змінили на достовірну. Проте, вже за декілька днів інформацію знову замінили на недостовірну. Враховуючи вже наявний досвід співпраці з Центральною виборчою комісією у вирішенні цього питання, Юрій Левчик висловив сумніви в оперативності повторної заміни інформації й припустив, що такі дії ЦВК створять сприятливі умови для позбавлення його підтримки значної частини румуномовного населення 203 виборчого округу. Як зазначив кандидат в депутати, довірені особи одного з конкурентів вже намагаються використати ситуацію, що склалася, для дискредитації, поширюючи інформацію, про звільнення його з усіх установ, де він працював.

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71