НА ХОТИНЩИНІ СПРАВА ІЗ ДЕРЖАВНОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ ТА ДРУКОМ БЮЛЕТЕНІВ ЗРУШИЛА З МІСЦЯ

27 жовтня в Хотинському районі Чернівецької області нарешті розпочав свою роботу новопризначений державний реєстратор, який чи не першим своїм рішення зареєстрував Хотинську районну територіальну виборчу комісію. До цього часу ТВК працювала без державної реєстрація, у напівлегальному стані.

Спостерігачі ГМ ОПОРА повідомляють, що в даний момент в Хотинському районі в екстреному порядку відбувається реєстрація міської, селищних та сільських ТВК, а також дільничних виборчих комісій (ДВК). Станом на 14 годину 27 жовтня зареєстровано близько половини таких комісій.

Правда, на цьому поневіряння Хотинської районної ТВК не закінчились, адже проблеми виникли під час спроби замовлення друку бюлетенів в Чернівецькій обласній друкарні. Керівництво друкарні відмовилось приймати замовлення, мотивуючи своє рішення неможливістю виконати його в такі «дуже короткі терміни». До друкарні терміново звернулися голова Хотинської районної державної адміністрації та керівництво Чернівецької обласної ТВК з проханням прийняти замовлення і спробувати встигнути надрукувати такі необхідні для голосування бюлетені.

Як повідомили в телефонному режимі спостерігачу ГМ ОПОРА з Хотинської районної ТВК, бюлетені станом на ранок 28 жовтня прийняли до друку. Позитивним також моментом є те, що в Хотині вже отримали бюлетені для виборів до Чернівецької обласної ради.
За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Чернівецькій області:

Тимощук Назар

тел.: 063-628-6771, 050-910-49-08

n.tymoshchuk@opora.org.ua