Ляшко в Чернівцях закликав відвоювати Крим

15 травня з візитом у Чернівці приїхав кандидат на пост Президента України Олег Ляшко. Інформація про його візит до міста заздалегідь широко не анонсувалась. Випадково чи ні, але візит співпав з місцевим святом, Днем вишиванки. Заходи, в тому числі відбувались на Центральній площі Чернівців, де і було анонсовано зустріч з кандидатом Олегом Ляшком.

Під час виступу Олег Ляшко говорив переважно про ситуацію на Сході України та наголошував на тому, що агресію Росії потрібно терміново зупинити:

Путін дійде і до Чернівців. Він дійде рівно туди, де ми його зупинимо… Сьогодні на сході нашої країни вирішується доля України.

Також запевнив, що готовий воювати. Адже «політика умиротворення ніколи ще не зупиняла агресора. Агресор розуміє тільки політику сили».

Кандидат на пост Президента України Олег Ляшко не обійшов увагою і конкурентів, про декотрих з яких сказав, що їх потрібно «підвісити за яйця», а декотрим вказав місце у тюрмі, на політичному і реальному кладовищах. Кандидат окрім того наголосив на необхідності заборони балотуватись на виборні посади пенсіонером та на неможливості більш, аніж двічі обиратись народним депутатом до Верховної Ради.

Олег Ляшко вказав, що чиновників, які не виконують покладених на них функцій та обов’язків, займаються корупцією, потрібно вилами виганяти з кабінетів, поки не прийдуть ті, які «не будуть красти».

Він також наголосив, що тільки членство в НАТО, ЄС дасть реальні гарантії безпеки для України:

З Росією неможливі стосунки, поки Росія не віддасть наш Крим, поки не перестане розколювати і знищувати Україну. Ми повинні відвойовувати Крим, а не сидіти і чекати, поки за нас це зробить міжнародна спільнота.

Одразу після закінчення зустрічі в Чернівцях Олег Ляшко чартерним літаком відлетів до Тернополя, де ввечері теж мав зустріч з виборцями. Громадянська мережа ОПОРА подала запит до Олега Ляшка та Апарату Верховної Ради України, аби дізнатись, за які кошти він здійснив візити до Чернівців та Тернополя 15 травня 2014 року, які носять характер передвиборчого агітаційного туру.

Нагадаємо, до цього часу не представлено штабу кандидата на пост Президента Олега Ляшка в Чернівецькій області.

Принагідно повідомляємо, що в Чернівецькому представництві Громадянської мережі ОПОРА запрацювала гаряча лінія, на яку виборці можуть залишати повідомлення про факти порушень виборчого законодавства 099 010 6551.

Важливу інформацію про вибори, порушення під час виборчої кампанії, хід та результати кампанії зі спостереження можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

Детальніше:

Надія (ВІРНА) Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua
Назар Тимощук, координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, тел.: +38063 628 67 71, n.tymoshchuk(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.