У Чернівцях Олег Ляшко закликає до смерті окупантів

У Чернівцях розпочалась передвиборча агітація за кандидатів на пост Президента України. На білбордах міста однією з перших з’явилась політична реклама кандидата Олега Ляшка із закликом «Олег Ляшко. Смерть окупантам».

Громадянська мережа ОПОРА звернулася за коментарем щодо розміщення цієї реклами до представника Радикальної партії в Чернівецькій області Віталія Тельпова. Він повідомив, що ця реклама розміщується централізовано з Києва. На запитання щодо формування виборчого штабу, Віталій Тельпов повідомив, що наразі штаб ще не сформовано. Нагадаємо, минулого тижня у Рівному в районі залізничного вокзалу ОПОРА зафіксувала декілька білбордів аналогічного змісту.

Також спостерігачами ОПОРИ зафіксовано непоодинокі випадки агітації в місцевих ЗМІ за Олега Ляшка. Зокрема, в газеті «Час» від 3 квітня 2014 року вийшла стаття під назвою «Антиолігархічна декларація» за підписом кандидата в президенти Олега Ляшка.

Детальніше:

Надія Бабинська, тел.: +380502104847, virna(at)opora.org.ua
Назар Тимощук, координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, тел.: +38063 628 67 71, n.tymoshchuk(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.