КРИМІНАЛЬНА “ЧОРНУХА” ПО ВАЛЯ-КУЗЬМИНСЬКИ

26 жовтня зранку в с. Валя Кузьмина (Глибоцький район, Чернівецька область) з’явилися розклеєні на парканах та деревах листівки із «чорним піаром». У них – в тому числі й інформація, що стосується одного із кандидатів на посаду сільського голови, з конфіденційними даними, які можуть бути відомі лише нотаріусу, і отримати які з електронної бази даних можна лише шляхом уведення нотаріусом свого власного пароля. Оприлюднення цієї інформації – кримінал.

Як повідомляє спостерігач ГМ ОПОРА, ця інформація – витяг з бази даних нотаріальної інформації про кредитні договори родини Чорнеїв: дві іпотеки – одна на 5500 доларів США, інша – на 168000 доларів США; Чорней Михайло Мірчович – кандидат на посаду сільського голови села Валя Кузьмина.

З цього приводу пан Чорней звернувся до Глибоцької районної ТВК зі скаргою, а також до СБУ та Управління юстиції. Стверджується, що приватний нотаріус, яка могла отримати ці дані з бази даних, має родинні зв’язки з політичними опонентами Михайла Чорнея. У скарзі до ТВК у цих діях звинувачуються кандидат на посаду сільського голови Гронік Наталія Олексіївна та кандидат до Глибоцької районної ради Ротар Валерій Манолійович. Останній виступив на засіданні і заявив, що «доказів його причетності до цього ганебного вчинку немає жодних».

blackpr_valakuzmina-3blackpr_valakuzmina-2blackpr_valakuzmina-1Районна ТВК вирішила, що не в її компетенції розглядати цю справу, а в компетенції правоохоронних органів.

За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Чернівецькій області:

Тимощук Назар

тел.: 063-628-6771, 050-910-49-08

n.tymoshchuk@opora.org.ua