Голова Заставнівської РДА Василь Копчук взяв участь у зустрічі Артема Семенюка з виборцями

Ще один Голова районної державної адміністрації агітував за кандидата в народні депутати України в 204 окрузі від Партії регіонів Артема Семенюка. Цього разу до своїх колег приєднався голова Заставнівської РДА Василь Копчук.

У суботу 08 вересня він разом з Артемом Семенюком відвідав с. Кадубівці (Заставнівський район, Чернівецька область). Серед присутніх більшість традиційно для подібних зустрічей за участі Артема Семенюка становили працівники бюджетної сфери. Голова РДА Василь Копчук декілька раз впевнено звертався зі сцени до «присутніх в залі педагогів». Зустріч розпочалася об 11.30, тоді як на оголошенні, яке висіло біля входу до Будинку культури (фото), був зазначений час 9.30. Спостерігач ОПОРИ зафіксував основні моменти на відео (на жаль, відео поганої якості, адже знімалося з далекої відстані).

Короткий опис відео:

Голова Заставнівської РДА Василь Копчук під час зустрічі з виборцями в Будинку культури с. Кадубівці (Заставнівський район, Чернівецька область) особисто представив присутнім кандидата від Партії регіонів у 204 виборчому окрузі Артема Семенюка, висловивши при цьому власну думку, що молодий кандидат Артем Семенюк буде непоганим депутатом і турбуватиметься про мешканців і округу, і району, і села. При цьому голова РДА повідомив присутніх про позитивні зміни, що вже відбуваються в житті громади району, які відбуваються саме завдяки клопотанням Артема Семенюка, як депутата Чернівецької Обласної ради.

Нагадаємо, що на зустрічах Артема Семенюка з виборцями були присутніми три інші Голови РДА, про що ОПОРА повідомляла раніше:

1. Новина «Кандидат Артем Семенюк використав Голову Сокирянської РДА для незаконної агітації» – http://oporacv.org/kandydat-artem-semenyuk-vykorystav-holovu-sokyryanskoji-rda-dlya-nezakonnoji-ahitatsiji-video/

2. VIP-агітатор Нестор Шуфрич не пожалкував відпустки заради агітації за Артема Семенюка – http://oporacv.org/shufrych-ahituje-za-semenyuka/

Таким чином Голови РДА всіх чотирьох районів, що входять до 204 виборчого округу, брали учать в проведенні зустрічей кандидата Артема Семенюка з виборцями.

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71