КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ВИКОРИСТАЛИ В ЯКОСТІ АГІТАЦІЙНОГО МАЙДАНЧИКА ЧЕРНІВЕЦЬКУ МІСЬКУ ДИТЯЧУ ПОЛІКЛІНІКУ

Внутрішнє приміщення та вхідні двері Чернівецької міської дитячої поліклініки, що на вул. Руській 273, були використані окремими кандидатами в депутати в якості майданчика для агітації.

У пункті 10 Статті 9 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» йдеться про наступне: «Друковані та інші агітаційні матеріали розміщуються лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування. Відповідні місця мають бути визначені та обладнані не пізніш як за 45 днів до дня виборів».

Слід відмітити, що дана Комунальна медична установа ніяк не входить в перелік місць дозволених Чернівецьким міськвиконкомом для агітації (http://www.city.cv.ua/portal/?p=7173).

Поагітувати в недозволеному місці медичний персонал, хворих дітей та їх батьків вирішили:

  1. Кандидат у депутати Чернівецької обласної ради по 51 одномандатному мажоритарному округу Микола Харабара (Партія регіонів).
  2. Кандидат у депутати Чернівецької міської ради по 25 одномандатному мажоритарному округу Олександр Світличний (Партія регіонів).
  3. Кандидат у депутати Першотравневої районної ради (м. Чернівці) Слава Маланчук («Наша Україна»).

До листа додається архів з оригіналами фото агітаційних матеріалів
За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Чернівецькій області:

Тимощук Назар

тел.: 063-628-6771, 050-910-49-08

n.tymoshchuk@opora.org.ua