Кандидатку від «Народного контролю» до Чернівецької міської ради звинуватили у фальсифікації документів

До Чернівецької міської виборчої комісії надійшло звернення від директора телекомпанії ТВА Валерія Сарафінчана щодо ймовірних порушень при реєстрації кандидатки, першого номера в списку партії «Народний контроль» до Чернівецької міської ради Юлії Сафтенко. Про це повідомив ОПОРІ сам скаржник.

Документи тут https://app.box.com/s/nabxwvx1i1ula8zm3c3hqkggo9r63rg2

Скаржник переконує, що на сайті виборчої комісії і в виборчих документах прізвище кандидатки закінчується на «о» (Сафтенко), а в нього є “докази”, що реально в цієї особи прізвище закінчується на «у», тобто вона є Юлією Сафтенку. Валерій Сарафінчан просить міську виборчу комісію провести перевірку фактів, що викладені в скарзі, посилаючись на копію паспорту кандидатки, копія якого, нібито, є у нього (Юлія Сафтенко працювала на ТВА, а її звільнення звідти супроводжувалося судовими позовами).

В свою чергу Юлія Сафтенко спростовує цю інформацію.

Кандидатка Юлія Сафтенко в офіційному зверненні від партії так прокоментувала цю ситуацію:

– Перефарбовані регіонали, тушки і їх прислужники сарафани бояться нових людей у місцевій владі, нових ідей і нових методів роботи. Це руйнує їх корупційну модель, в якій саме вони контролювали місто. Сьогодні вони вставляють палки в колеса кандидатам від “Народного контролю”.

Розглянувши звернення Валерія Сарафінчана, Чернівецька міська виборча комісія вирішила скерувати цю скаргу до УМВС в Чернівецькій області.

Продовжує роботу гаряча лінія Чернівецького представництва Громадянської мережі «ОПОРА». Відповідно всі бажаючі можуть задзвонити за номером 099 010 6551 і отримати консультацію щодо виборчого процесу або ж повідомити про порушення. А про факти, зафіксовані нашими спостерігачами можна дізнатись на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/

За коментарями звертайтесь:
Координатор виборчих програм Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА Тарас Прокоп, тел. +380954900504, prokoptar@gmail.com
Надія Вірна, тел. +380502104847, virna@opora.org.ua