Кандидат-мер Чернівців не йтиме до парламенту, навіть якщо виграє вибори

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, який зареєстрований кандидатом в народні депутати в багатомандатному виборчому окрузі від партії Народний фронт, за будь-якого результату парламентських виборів не складатиме повноваження міського голови.

18 вересня Центральною виборчою комісією був зареєстрований виборчий список Народного фронту, де 61-им кандидатом в народні депутати є Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. Така новина викликала жваву дискусію серед громадськості міста та чималий резонанс в місцевих засобах масової інформації.

Як повідомив спостерігачу Громадянської мережі ОПОРА Олексій Каспрук, незважаючи на результат виборів до Верховної Ради України, він не складатиме повноваження міського голови та залишиться в Чернівцях:

Це традиція української політики. Балотується не тільки я з міських голів, балотується мер Києва Кличко, балотується Садовий Андрій Іванович. Я балотуюся, включений до списку. Вважаю це знаком, символом підтримки дій прем’єр-міністра і тої команди, яка в непростий сьогоднішній час взяла на себе відповідальність, і в тому числі за якісь серйозні кроки. Тому, власне кажучи, представляю, підтримую цю команду. А що стосується, якщо пройду, повноваження в місті не буду складати. Я ж чернівчанин, і мене чернівчани обрали. Уповноважений. Є багато справ, багато проектів, які тільки починаються і потребують реалізації. Тому я – в Чернівцях. Там (в списку ) дуже багато гідних людей, які зможуть працювати в законодавчій владі.

Відео:

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА відкрило гарячу лінію за номером 099 010 65 51. Важливу інформацію про вибори, порушення під час виборчої кампанії, хід та результати кампанії зі спостереження можна знайти на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org та на сторінці в Facebook – https://www.facebook.com/oporaChernivtsi

Детальніше:

Григорій Сорочан, тел.: +380636286772, g.sorochan(at)opora.org.ua
Владислав Баранський, тел.: +38066053642, v.baransky(at)opora.org.ua

Довідково: Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

Website: http://oporaua.org/
Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora
Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)