Голова студпарламенту Буковини поагітував на концерті за кандидата від Партії регіонів

20 жовтня в місті Новоселиця (Чернівецька область) відбувся молодіжний музичний фестиваль, організований за підтримки кандидата в народні депутати від Партії регіонів у 203 виборчому окрузі Геннадія Федоряка. В перервах між виступами місцевих та київських виконавців до глядачів зі сцени звернувся як сам кандидат, так і двоє його земляків, названих ведучим фестивалю «молодими талантами ведення громадських організацій». Серед них – голова Студентського Парламенту Буковини Віталій Смандич:

Голова Студентського Парламенту Буковини Віталій Смандич у своєму агітаційному виступі зазначив: «Перечитавши передвиборчу програму Геннадія Дмитровича можна зрозуміти таке – будучи депутатом Верховної Ради України, він зробить все для тих людей, хто його підтримає, а його підтримають усі. Реальним кандидатом від нашого округу є тільки Геннадій Дмитрович Федоряк. Про його реальні результати можна судити по тому, що сьогоднішнім організатором є саме він, і саме для молодих людей, яким тут жити, тут працювати, тут будувати нові сім’ї він буде допомагати. І він буде з нами».

Згідно з розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації №528-р від 9 серпня 2011 року, Студентський Парламент Буковини утворений як координаційний та консультативно-дорадчий орган при голові Чернівецької облдержадміністрації. Його основна мета – створення середовища, сприятливого для задоволення соціальних, інтелектуальних, творчих, духовних, економічних та інших інтересів студентської молоді Чернівецької області. Серед основних завдань – формування загальнолюдських цінностей у студентської молоді області, підвищення її рівня правової освіти та правової культури. Згідно з пунктом 1.5 цього Положення «Парламент у своїй діяльності керується принципами демократичності, законності, гласності, толерантності, гуманності, колегіальності, відкритості».

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області, 063 628 67 71