ГОЛОВА НОВОДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ПОГРОЖУЄ СПОСТЕРІГАЧУ ГМ ОПОРА НЕ ДОПУСТИТИ ЙОГО НА ЗАСІДАННЯ, НА ЯКОМУ ПРИЙМАТИМУТЬСЯ ПРОТОКОЛИ З ДВК

Протягом всього дня спостерігач ГМ ОПОРА, намагаючись отримати від голови Новодністровської міської виборчої комісії Людмили Дроздової ту чи іншу інформацію щодо перебігу голосування в цьому місті, постійно отримував від неї відмову. Голова комісії, незважаючи на всю абсурдність своїх дій по відношенню до спостерігача, постійно мотивувала відмови «секретністю даної інформації і звітністю лише перед ЦВК і обласною ТВК».

При нагадуванні про законне право на отримання інформації, яка наявна в Міській ТВК, щодо перебігу виборів, спостерігач постійно отримує заперечні відповіді. Після попередження про подальший аудіо запис розмови, спостерігача продовжують й надалі ігнорувати. На останок голова Міської виборчої комісії порекомендувала, у жорсткій формі, не залишатися спостерігачу ГМ ОПОРА у приміщенні протягом прийому протоколів з ДВК, мотивуючи цю рекомендацію малим розміром приміщення відповідної ТВК.

ГМ ОПОРА занепокоєна поведінкою голови Новодністровської міської виборчої комісії Людмили Дроздової, розцінює її поводження із спостерігачем, а саме постійні відмови надавати йому інформацію щодо діяльності ТВК та перебігу виборчого процесу в місті Новодністровськ, як неприпустиме, і таке, що не сприяє прозорості діяльності відповідної виборчої комісії.
За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Чернівецькій області:

Тимощук Назар

тел.: 063-628-6771, 050-910-49-08

n.tymoshchuk@opora.org.ua