ГЛИБОЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СТАНОМ НА 15:00 РОЗГЛЯНУВ І ЗАДОВІЛЬНИВ 6 ЗАЯВ ВИБОРЦІВ З ПРОХАННЯМ ВКЛЮЧИТИ ЇХ ДО СПИСКУ ВИБОРЦІВ

Глибоцький районний суд станом на 15:00 розглянув і задовільнив 6 заяв виборців з проханням включити їх до списку виборців. Процедура наступна: виборець, не знайшовши себе у списках, має написати заяву про включення до списку виборців на цій дільниці; дільниця відмовляє у цьому (тому що не має на це законних повноважень у день голосування), і видає йому документально оформлену відмову; з цією відмовою і одним із членів ДВК виборець йде до районного суду і пише відповідну заяву.

Описана процедура досить заплутана, але в цілому нескладна. Проблема в тому, що на дільницях її не знають і одразу відсилають виборця до суду, куди він приходить, як правило, і без відмови, і без члена ДВК. Уже там йому роз’яснюють процедуру і відправляють назад на дільницю. Далі справа розглядається оперативно, і з рішенням суду виборець може повертатися до виборчої дільниці, де його вносять до списку виборців.

За детальнішою інформацією щодо трьох описаних вище випадків звертайтеся до спостерігача ГМ ОПОРА Миколи Костиняна (тел: 0971958410).