Геннадій Москаль обізвав кандидата Михайлішина «поцом»

25 жовтня близько  16:20 під Чернівецькою міською радою кандидат у народні депутати Геннадій Москаль декілька разів назвав кандидата Віталія Михайлішина «поцом».

25 жовтня представники  Об’єднаної опозиції пікетували Чернівецьку міську раду з вимогою до кандидата Віталія Михайлішина (201 виборчий округ, Партія регіонів) прийти на дебати. Під час заходу кандидат Геннадій Москаль декілька раз назвав кандидата Віталія Михайлішина «поцом», а потім уточнив, що «якщо останній не вийде на дебати – то він «поц».

Далі захід продовжився  біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де під час виступу кандидата Миколи Федорука представники Об’єднаної опозиції облаштували опудало страуса із табличкою «ПАПІЄВ» на шиї, листівкою із зображенням Віталія Михайлішина в клюві та яйцем із зображенням Віталія Михайлішина під ногами.

Деталі на відео:

Під час акції відбулася  нетривала провокація – група людей прийшла з плакатом «Федорука за грати, а не у депутати!», але конфлікт швидко вичерпався.

За коментарями звертайтесь до Назара Тимощука, координатора виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА  у Чернівецькій області, 063 628 67 71