ЧЕРНІВЕЦЬКА ОВК В ЕКСТРЕННОМУ ПОРЯДКУ ВИПРАВЛЯЄ ПОМИЛКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

Ввечері 30 жовтня у розпорядження ГМ ОПОРА потрапила копія Пам’ятки «Про порядок голосування на спеціальних виборчих дільницях м. Чернівці» (копія додається до листа), автором якої є Чернівецька міська виборча комісія.

У даній пам’ятці визначається неналежний порядок голосування на спеціальних виборчих дільницях, згідно якого виборцям на цих дільницях видаються бюлетені ТІЛЬКИ ПО БАГАТОМАНДАТНИХ ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ, що є порушенням виборчих прав виборців. Зранку 31 жовтня Чернівецька обласна виборча комісія звернулася до Чернівецької міської виборчої комісії із вимогою негайно повідомити всі спеціальні виборчі дільниці про НАЛЕЖНИЙ ПОРЯДОК ГОЛОСУВАННЯ, а саме про те, що виборцям окрім бюлетенів по БАГАТОМАНДАТНИХ ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ необхідно видавати й бюлетені для голосування по одномандатному мажоритарному виборчому округу кандидатів в депутати обласної, міської та районної ради відповідно до місця реєстрації виборця.

За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Чернівецькій області:

Тимощук Назар

тел.: 063-628-6771, 050-910-49-08

n.tymoshchuk@opora.org.ua