ДИРЕКТОР СІЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ СЕЛА ПРИВОРОКИ І ОДНОЧАСНО КАНДИДАТ У ГЛИБОЦЬКУ РАЙОННУ РАДУ ПОВОДИТЬ СЕБЕ НА ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ ТАК, НІБИ ВІН «ГОСПОДАР СИТУАЦІЇ»

На Виборчій дільниці № 03037 в с. Привороки (Глибоцький район, Чернівецька область) постійно перебуває кандидат у Районну раду Шотропа Марін Георгієвич. Він – директор місцевої школи, а багато з членів комісії – його підлеглі, учителі.

Використовуючи свою посаду, пан Директор аж занадто вільно почувається у приміщенні для голосування, постійно намагається «підказувати, як правильно робити» і «керувати». Навіть цілком всерйоз і хазяйновито цікавився у спостерігача ГМ ОПОРА, «хто він такий і чи має право тут перебувати». До речі, сам кандидат, доки спостерігач ГМ ОПОРА не вказав йому на необхідність і його реєстрації у відповідному журналі, знаходився на території дільниці як «стороння особа».

Крім того, Марін Шотропа проявляє дивну активність: вільно заходить-виходить на та з дільниці, постійно спілкується з незрозумілими людьми на території дільниці. Через таку підозрілу активність і безконтрольне користування паном Шотропою другим входом (виходом) на Виборчу дільницю, офіційними спостерігачами від ВО «Батьківщина», «Фронту змін» та спостерігачем ГМ ОПОРА було прийнято рішення другий вхід (вихід) до дільниці перекрити. Тепер усі виборці заходять і виходять через один вхід.

Вважаємо, що це пряме використання адміністративного ресурсу і свого службового становища; закликаємо перестати кандидата у депутати втручатися в роботу ДВК. Наразі наш спостерігач постійно намагається пояснити Маріну Шотропі, що «директор він не тут, а у себе в школі; і що тут у нього жодних прав керувати і втручатися в процес немає».