ДИРЕКТОР ЧЕРНІВЕЦЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА АГІТУЄ ЗА СЕБЕ, ПРИКРИВАЮЧИСЬ РЕМОНТОМ ВУЛИЦЬ, ЯКИЙ ВІН «…В РАЗІ ХОРОШОЇ ПОГОДИ ЗАКІНЧИТЬ ВЧАСНО…»

Кандидат в депутати Чернівецької міської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 24 від української партії «Єдність» Ігнатьєв Михайло Степанович (він же директор комунального підприємства «МіськШЕП») під час своєї агітаційної кампанії «від дверей до дверей» переконував людей в одному із мікрорайонів міста, де за два тижні до виборів розпочався «ремонт» вулиць, в тому, що «саме він персонально причетний до цього ремонту і якщо його не оберуть, то довгоочікуваний ремонт точно вчасно не закінчиться».

Пікантності ситуації додає той факт, що на посаду Чернівецького міського голови від цієї ж партії балотується діючий мер Микола Федорук. В агітаційних поліграфічних матеріалах Михайла Ігнатьєва (додається до повідомлення) прями текстом написано, кому мають «завдячувати» мешканці даного мікрорайону міста за довгоочікуваний ремонт»: «…На вул. Кишинівську міським головою Федоруком М.Т. виділено кошти розміром 300 тис. грн. Дане рішення затверджено сесією міської ради. Роботи доручено виконати комунальному підприємству «МіськШЕП», яке очолюю. В термін до 05 листопада і тільки при нормальних погодних умовах вулиця буде заасфальтована…». Окрім того в місці проведення ремонтних робіт під інформаційними стендами, на яких вказується виконавець, висять агітаційні стенди Михайла Ігнатьєва (фото стендів додаються до повідомлення).

foto_remont-2

За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Чернівецькій області:

Тимощук Назар

тел.: 063-628-6771, 050-910-49-08

n.tymoshchuk@opora.org.ua